Token Default (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Overview
sk: Prehľad

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Bundle
sk: Zväzok

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
