Token Default (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Overview
sv: Översikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Bundle
sv: Hopsamling
