Token Default (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Bundle
ar: الحزمة
