Token Default (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta
