Token Default (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Overview
id: Sekilas

en: Settings
id: Pengaturan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Bundle
id: Bundel
