Token Default (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس
