Token Default (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Overview
pt: Visão geral

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Bundle
pt: Pacote

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
