Token Default (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Overview
pt: Vista global

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?
