Token Default (8.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە
