Token Default (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Overview
bg: Обзор

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие
