Token Default (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Overview
ca: Resum

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Replacement
ca: Reemplaçament

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Bundle
ca: Embolcall

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
