Token Default (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Overview
lv: Pārskats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Bundle
lv: Komplekts
