Token Default (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Bundle
sr: Пакет
