Token Default (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Bundle
el: Ομάδα
