Token Default (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Overview
et: Ülevaade

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Bundle
et: kogum
