Token Default (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Overview
be: Агляд

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Bundle
be: Набор
