Token Default (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས
