Token Default (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Overview
de: Übersicht

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Replacement
de: Replacement (Ersatztext)

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Token replacement
de: Token-Ersetzung

en: Bundle
de: Subtyp

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Visit the <a href=":project_link">project pages</a> on Drupal.org for more information.
de: Mehr Informationen stehen auf den <a href=":project_link">Projektseiten</a> auf Drupal.org zur Verfügung.
