Token Default (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Bundle
eo: Fasko
