Token Default (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa
