Token Default (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Bundle
gl: Paquete
