Token Default (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Overview
he: סקירה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Bundle
he: חבילה
