Token Default (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Overview
hr: Pregled

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
