Token Default (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Replacement
hu: Helyettesítés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Token replacement
hu: Vezérjel helyettesítés

en: Bundle
hu: Mezőköteg
