Token Default (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក
