Token Default (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
