Token Default (8.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Overview
it: Panoramica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?
