Token Default (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Bundle
lt: Paketas
