Token Default (8.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Overview
sl: Pregled

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka
