Token Default (8.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్
