Token Default (8.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Overview
bs: Pregled

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka
