Token Default (8.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Overview
ru: Обзор

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Replacement
ru: Замена

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Token replacement
ru: Замена токенами

en: Bundle
ru: Набор
