Token Default (8.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Overview
uk: Огляд

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Replacement
uk: Заміна

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Token replacement
uk: Замінники

en: Bundle
uk: Пакет

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
