Token Default (8.x-1.0-beta5) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Overview
ur: جائزہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل
