Token Default (8.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Bundle
az: Paket
