Token Default (8.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Overview
cs: Přehled

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
