Token Default (8.x-1.0-beta6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Bundle
hi: पोटली
