Token Default (8.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Replacement
pl: Zamiennik

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Token replacement
pl: Zamiana wzorców

en: Bundle
pl: Zestaw
