Token Login (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Other
pl: Inne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Language code
pl: Kod języka

en: About
pl: O stronie

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
pl: Użytkownik %name wykorzystał jednorazowy odnośnik logowania (%timestamp).

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
pl: Podjęto próbę wykorzystania jednorazowego odnośnika logowania, którego ważność wygasła. Za pomocą poniższego formularza można uzyskać nowy.

en: This login can be used only once.
pl: Te dane logowania mogą być wykorzystane tylko jednokrotnie.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
pl: Kliknięty odnośnik jednorazowego logowania jest nieprawidłowy.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
pl: Użyty odnośnik jednorazowego logowania jest już wykorzystany lub nie jest już poprawny. Prosimy zażądać nowego odnośnika korzystając z formularza poniżej.

en: Site default language code
pl: Kod domyślnego języka witryny
