Token Login (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Email address
cs: E-mail

en: Other
cs: Jiné

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: About
cs: Popis

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
cs: Uživatel %name použil jednorázový přihlašovací odkaz v čase %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
cs: Použitému jednorázovému přihlašovacímu odkazu již vypršela platnost. Požádejte, prosím, o nový pomocí formuláře níže.

en: This login can be used only once.
cs: Toto přihlášení lze použít jen jednou.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
cs: Odkaz na jednorázové přihlášení je neplatný.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
cs: Zkusil(a) jste použít odkaz pro jednorázové přihlášení, který byl již použit nebo už je neplatný. Prosím požádejte si o nové přihlášení ve formuláři níže.

en: Site default language code
cs: Kód výchozího jazyku
