Token Login (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Other
et: Muu

en: Log in
et: Sisene

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
et: Kasutaja %name kasutas ühekordset sisse logimise linki %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
et: Üritasid kasutada ühekordse sisselogimise linki, mis on kehtetu. Palun telli uus link kasutades allolevat vormi.

en: This login can be used only once.
et: Sellega saab sisse logida ainult ühe korra.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
et: Sinu poolt kasutatud ühekordne sisselogimisviide ei ole korrektne.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
et: Sa proovisid kasutada ühekordseks sisselogimiseks mõeldud viidet, mida on juba kasutatud või mis ei ole enam aktiivne. Palun küsi uus viide, kasutades allolevat vormi.

en: Site default language code
et: Saidi vaikimisi keelekood
