Tome (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Download
hu: Letölt

en: Preview
hu: Előnézet

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Modified
hu: Változtatott

en: Deleted
hu: Törölt

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: Generate
hu: Létrehozás
