Tome (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Download
oc: Telecargament

en: Preview
oc: Apercebut

en: Modified
oc: Modificat

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Generate
oc: Generar
