Tome (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Download
pl: Pobierz

en: Preview
pl: Podgląd

en: Added
pl: Dodano

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Generate
pl: Generuj
