Tome (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Download
ro: Descarcă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Modified
ro: Modificat

en: Deleted
ro: Şters

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Synchronize
ro: Sincronizează

en: Generate
ro: Generează
