Tome (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Download
tr: İndir

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Added
tr: Eklendi

en: Modified
tr: Düzenlendi

en: Deleted
tr: Silindi

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Synchronize
tr: Eşitle

en: Generate
tr: Oluştur
