Tome (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Download
uk: Завантаження

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Added
uk: Додано

en: Modified
uk: Змінено

en: Deleted
uk: Видалено

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Synchronize
uk: Синхронізація

en: Generate
uk: Згенерувати
