Tome (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Download
vi: Tải về

en: Preview
vi: Xem trước

en: Added
vi: Đã thêm

en: Modified
vi: Bị sửa đổi

en: Deleted
vi: Đã xóa
