Tome (8.x-1.14) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Download
ar: تحميل

en: Preview
ar: معاينة

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Deleted
ar: محذوف

en: Base URL
ar: عنوان URL الأساسي

en: Synchronize
ar: تزامن
