Tome (8.x-1.14) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Download
az: Yüklə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Deleted
az: Silindi

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın
